SLUDINĀJUMI RU
Nekustamie īpašumi / Telpas / Telpas autoservisiem / Alūksne un raj. / Alūksne
Pārdod ēkas (telpas autoservisam, noliktavai vai citām vajadzībām) kopā ar uzņēmumu izdevīgā vietā pilsētas centrā.

Platība – 820 m²
Zemes platība – pēc pieprasījuma
Ēkas griestu augstums – 3, 5–5 m

Lai saņemtu papildus informāciju par cenu un objekta apskati – lūgums sazināties pa tālruni.

For sale: real estate property (premises suitable for an auto service, warehouse, or other purposes) together with a company, in a convenient central city location.

Area – 820 m²
Land area – upon request
Building ceiling height – 3.5–5 m

For additional information regarding the price and property viewing, please contact us by phone.
Pilsēta, rajons: Alūksne un raj.
Pilsēta/pagasts: Alūksne
Iela: Dzirnavu iela 1
Platība: 820 m²
Tālrunis: (+371)29-40-***
Vieta:Alūksne un raj.
Telpas autoservisiem,  Alūksne un raj. Alūksne, cena 160 000 €, Foto
Cena: 160 000 € (195.12 €/m²) Datums: 24.04.2026 14:47