SLUDINĀJUMI RU
Nekustamie īpašumi / Telpas / Celtnes un kompleksi / Cēsis un raj. / Priekuļu pag.
Par kadastra vērtību pārdod daudzdzīvokļu ēkas jaunbūvi ar zemi.
Pilsēta, rajons: Cēsis un raj.
Pilsēta/pagasts: Priekuļu pag.
Ciems: Jāņmuiža
Iela: Sporta iela 6a
Platība: 6900 m²
Kadastra numurs: 42720020252
Tālrunis: (+371)20-33-***
Vieta:Cēsis un raj.
Celtnes un kompleksi,  Cēsis un raj. Priekuļu pag., cena 65 000 €, Foto
Cena: 65 000 € (9.42 €/m²) Datums: 13.05.2026 10:22