SLUDINĀJUMI RU
Nekustamie īpašumi / Telpas / Pagrabi un puspagrabi / Jūrmala / Jaundubulti
Izīrējam divas blakus esošas neapdzīvojamas telpas jaunā, pilnībā renovētā ēkā. Objekts atrodas klusā Jūrmalas vietā un ir ideāli piemērots noliktavai, darbnīcai, mantu glabāšanai vai saimnieciskām vajadzībām.
Pašlaik telpas veido vienotu platību bez starpsienām un sastāv no divām daļām – 13, 6 m² un 15, 3 m².
Cena: 100 € mēnesī par vienu telpu (vienu daļu).
Objekts ir pilnībā gatavs ekspluatācijai, sauss, pievadīta elektrība un ūdens.

Предлагаем в аренду два смежных нежилых помещения в новом, полностью реновированном здании. Объект расположен в тихом месте Юрмалы и идеально подходит для склада, мастерской, хранения вещей или бытовых нужд.
На данный момент помещения представляют собой единую площадь без перегородки и состоят из двух частей – 13, 6 м² и 15, 3 м².
Цена: 100 € в месяц за одно помещение (одну часть).
Объект полностью готов к эксплуатации, сухой, подведено электричество и вода.
Pilsēta, rajons: Jūrmala
Pilsēta/pagasts: Jaundubulti
Iela: Slokas iela 55a
Platība: 28.80 m²
Tālrunis: (+371)27-74-***
Vieta:Jūrmala
Pagrabi un puspagrabi,  Jūrmala Jaundubulti, cena 200 €/mēn., Foto
Cena: 200 €/mēn. (6.94 €/m²) Datums: 13.05.2026 12:31