SLUDINĀJUMI RU
Nekustamie īpašumi / Zeme / Ventspils un raj. / Piltene
Продается участок земли под постройку дома, дачи или огорода.

Участок находится недалеко от реки Вента.

Pārdod zemes gabalu, kas piemērots mājas, vasarnīcas un dārza būvniecībai.

Gabals atrodas Ventas upes tuvumā.
Pilsēta, rajons: Ventspils un raj.
Pilsēta/pagasts: Piltene
Iela: Ventas salas 59
Platība: 2672 m²
Pielietojums: Vasarnīcas zemes gabals, dārzs
Kadastra numurs: 98130030097
Tālrunis: (+371)29-47-***
Vieta:Ventspils un raj.
Zeme,  Ventspils un raj. Piltene, cena 10 000 €, Foto
Zeme,  Ventspils un raj. Piltene, cena 10 000 €, Foto
Zeme,  Ventspils un raj. Piltene, cena 10 000 €, Foto
Zeme,  Ventspils un raj. Piltene, cena 10 000 €, Foto
Cena: 10 000 € (3.74 €/m²) Datums: 06.05.2026 18:17