SLUDINĀJUMI RU
Nekustamie īpašumi / Zeme / Rīga / Latgales priekšpilsēta
Teritorijas ilgtermiņa noma dažādām vajadzībām.
Iespējama ēkas uzstādīšana, angārus, dažādas iekārtas,
Jebkūras kravas, vieglas mašīnas ērta piebrauktuve

- 220/380V elektrība.
- Ūdens apgāde.
- Ārējais apgaimojums
- Piebraucama ceļa sniega tīrīšana
- Apsardze 24 7

Ērta atrašanās vieta, piebraucamais ceļš ir no Latgales (Maskavas) un no Krustpils ielas.
Blakus atrodas kravas tehniskā apskate, degvielas uzpildes stacija, auto veikali un servisi.

Долгосрочная аренда территории для различного назначения.
Возможна установка строений, ангаров, различного оборудования.
Удобный подъезд для любых грузовых и легковых автомобилей.

- Электричество 220/380В.
- Подвод воды.
- Наружное освещение
- Чистка подъездных путей от снега
- Охрана 24 7

Удобное расположение, рядом грузовой тех. осмотр, азс, автомагазины.
Удобный заезд со стороны ул. Латгалес (Маскавас) и со стороны ул. Крустпилс.
Pilsēta: Rīga
Rajons: Latgales priekšpilsēta
Iela: Latgales 445
Platība: 3000 m²
Pielietojums: Cits
Vieta:Rīga
Zeme,  Rīga Latgales priekšpilsēta, cena 1 800 €/mēn., Foto
Zeme,  Rīga Latgales priekšpilsēta, cena 1 800 €/mēn., Foto
Zeme,  Rīga Latgales priekšpilsēta, cena 1 800 €/mēn., Foto
Cena: 1 800 €/mēn. (0.60 €/m²) Datums: 02.08.2024 16:21