SLUDINĀJUMI RU
Nekustamie īpašumi / Dzīvokļi / Liepāja un raj. / Liepāja
Izīrē ilgtermiņā 1-istabas dzīvokli Centrā ( Kungu ielā ). Īres maksa 260 eur + komunālie maksājumi. Drošības nauda 260 eur. Bez mājdzīvniekiem.
Pilsēta, rajons: Liepāja un raj.
Pilsēta/pagasts: Liepāja
Iela: Kungu iela 30/34
Istabas: 1
Platība: 34 m²
Stāvs: 3/5
Sērija: Renov.
Mājas tips: Ķieģeļu-paneļu
Vieta:Liepāja un raj.
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 260 €/mēn., Foto
Dzīvokļi,  Liepāja un raj. Liepāja, cena 260 €/mēn., Foto
Cena: 260 €/mēn. (7.65 €/m²) Datums: 26.03.2026 16:35